Menu
KONTAKT

40. ročník Berlínského maratonu bude s účastí pětice běžců ŠAKu Chodov

Na nejrychlejší maratonské trati na světě - v Berlíně - bude 29. září 2013 startovat 40.000 běžců. Mezi nimi i pět běžců našeho klubu. Dnes v poledne byly otevřeny přihlášky a samotná registrace byla první průpravou na závod. Prvních 10000 přihlášek proběhlo během dvou a půl minuty a během 3,5 hodiny je závod zcela vyprodán.
Na start maratónského závodu se úplně poprvé postaví hned tři borci ŠAKu Chodov. 
Lukáš Kopecký, Martin Horváth a Martin Střelec

Jirka Folvarčík, který má jednu maratonskou zkušenost, se pokusí zlepšit svůj osobní rekord na této trati. Stejné ambice má při svém třetím maratonském startu Míla Zítka.
Závodníci již začali tvrdou přípravu, jejíž součástí bude i řada startů v závodech. První je čeká již tuto neděli v Horním Slavkově, při Slavkovském krosu, který pořádáme. 
Novinkou v kalendáři příští rok bude velký půlmaraton v Karlových Varech, v sobotu 25. května 2013 večer. Tam můžete naše běžce povzbudit a ověřit, jak jsou na tom s přípravou do Berlína. 

Komentáře

Budu vám držet palce! Reagovat
NOVINKY
UŽ TO BUDE ROK...
19. února to bude rok, co nás opustil zakladatel našeho klubu a jeho dlouholetý předseda, trenér a kamarád Mgr. Libor Dočkal. Máte-li čas a zájem si na něj vzpomenout při zapálení svíčky, zveme vás na stadion, který bude od 17 hodin do 18 hodin výjimečně otevřený pro veřejnost. 

V neděli 23. 2. pak od 11:00 hodin proběhne v kostele sv. Vavřince zádušní mše.


Odběr novinek
KALENDÁŘ
zobrazit všechny akce

ANKETA
NEJČTENĚJŠÍ
REKLAMA