Menu
KONTAKT

ATLETIKA PRO CELOU RODINU | 9. 12.

Vyčleňte si pravidelně chvilku pro SPOLEČNOU RADOST Z POHYBU a naučte děti trávit volný čas s Vámi, rodiči, aktivně a zábavně. Vždy by nám mělo jít o radost z provedeného pohybu a z překonání sebe sama!

   


Školní atletický klub Chodov byl vybrán Českým atletickým svazem k realizaci projektu Pohybová gramotnost ATLETIKA PRO CELOU RODINU. 


Primárním cílem projektu je aktivně trávený společný čas rodičů s dětmi a zvýšení pohybové gramotnosti u dětí a rodičů. Zapojit se můžete do společného sportování se svými dětmi, zúčastnit se našich akcí pro veřejnost, sportovat společně v oddílech a klubech, a hlavně společně aktivně trávit se svými dětmi čas sportem. Ukážeme Vám, jak na to. Během trvání projektu připravíme řadu aktivit pro děti a jejich rodiče... sledujte naše stránky nebo FB 😊. Garantem projektu bude v klubu Mgr. Jan Merunka. 

Dne 9. 12.  proběhl v městské sportovní hale první společný trénink rodičů a dětí z projektu Atletika pro rodinu pod vedením trenéra Mgr. Jana Merunky.

Bylo krásné sledovat nadšení dětí, které rozhýbaly svoje rodiče a po každé zdařilé akci se halou rozléhalo nádherné PLÁCNI TO.

Na závěr si zatleskali všichni zúčastnění a zároveň rodiče i děti odměnili potleskem vedoucího tréninku.

Více fotografií zde.

NOVINKY
UŽ TO BUDE ROK...
19. února to bude rok, co nás opustil zakladatel našeho klubu a jeho dlouholetý předseda, trenér a kamarád Mgr. Libor Dočkal. Máte-li čas a zájem si na něj vzpomenout při zapálení svíčky, zveme vás na stadion, který bude od 17 hodin do 18 hodin výjimečně otevřený pro veřejnost. 

V neděli 23. 2. pak od 11:00 hodin proběhne v kostele sv. Vavřince zádušní mše.


Odběr novinek
KALENDÁŘ
zobrazit všechny akce

ANKETA
NEJČTENĚJŠÍ
REKLAMA