Menu
KONTAKT

ATLETIKA PRO CHODOV

I letos proběhly náborové závody pro chodovskou veřejnost Atletika pro Chodov, které jsou podpořeny každoročně grantem města Chodov.


Z důvodů uzavření škol bylo letos jen velmi málo dětí ze škol a tak se staly tyto závody souboji atletických přípravek. 

Do Chodova zavítalo i pár závodníků z Karlových Varů, Ostrova, Sokolova, ale i z Plzně a tak příjemně oživili souboje především v kategoriích žactva či dorostu.
Vítězů bylo hodně, protože bylo hodně disciplin a kategorií. K nejhodnotnějším výkonům ale určitě patřila dálka mladších žákyň, kde vítězka sokolovská Eliška Janíková zdolala dálku 534 cm, což je letos nejlepší výkon v České republice. 
Výborně ji zde sekundovala druhá Michaela Zaschkeová výkonem 476, což je prozatím 9. nejlepší výkon v současných českých tabulkách. Devátým nejlepším letošním výkonem v tabulkách ČR se zde představil také sokolovský žákovský sprinter Tonda Vrba, který s dovolenou podporou větru prolétl cílem 60 m tratě v čase 7,50. Skvěle zaběhl 60 m trati dorostenec Josef Terč, který se svým novým osobákem 7,42 usadil na 15. tabulkovém místě na této trati v ČR. 

Výsledky zde

Fotogalerie zde

NOVINKY
Stadion je opět pro veřejnost otevřen :)

Od 15:00 do 19:00 hodin za dodržení všech podmínek platného nařízení vlády.
Tedy v týdnu do 10. 5. dodržení maximálního počtu 10 osob atd.
Nařízení je u vchodu vyvěšeno, při jeho nedodržení následuje okamžitý vyhazov z areálu.
V pracovní dny a v pátek 8. 5. v době od 17:00 do 19:00 hodin je areál vyhrazen pro trénink atletů, není možná účast veřejnosti.
Opatření na další týdny budou zmírňována a vyvěsíme je u vstupu.


Odběr novinek
KALENDÁŘ
zobrazit všechny akce

ANKETA
NEJČTENĚJŠÍ
REKLAMA