Menu
KONTAKT

















BARÁŽOVÉ BOJE O ÚČAST V 2. LIZE | 29. 9.

Družstvo mužů ŠAKu Chodov po vítězství v Oblastním přeboru Západních Čech čekalo měření sil v barážovém boji o účast v II. atletické lize.



Do těchto bojů postoupilo z českých krajů celkem 13 oddílů. Deset z nich se sjelo do Děčína k utkání o postupové místo. 

Chodovští se blýskli mnoha vynikajícími výkony i umístěními:

Milan Mňatinoha – 1. místo v disku, 4. místo v kouli,

Adam Bauer – 2. místo v dálce,

Jan Jirovec – 2. místo ve výšce, 2. na 110 m překážek a 7. na disku,

Josef Terč – 4. místo v trojskoku, 

Lukáš Volf – 5. na 200 m, 

Ben Omar Othmene – 5. ve skoku dalekém, 

Dominik Svoboda – 6. v trojskoku, 

Petr Lill – 7. na 1500 m, 

Jan Kundrát –  8. místo v dálce. 


Do bodované desítky se vešli ještě sprinteři Adam Bauer a Lukáš Volf na 100 m trati a Milan Mňatinoha na kladivu. Štafeta 4 x 100 m ve složení Ben Omar Othmene – Lukáš Volf – Josef Terč – Adam Bauer si v cíli doběhla pro 4. nejlepší čas.

V celkovém součtu se mohl Chodov radovat z krásného 6. místa a ziskem 94 bodů. 

Družstvo bojovalo v tomto barážovém klání pod vedením trenérů Miloše Volka a Rudolfa Flašky ve složení: Adam Bauer, Radek Bureš, Jan Gurban, Ben Omar Othmene, Martin Dušek, Jan Jirovec, Michal Kudža, Jan Kundrát, Tomáš Lang, Petr Lill, Kryštof Linhart, Fabián Lochschmidt, Milan Mňatinoha, David Pavelka, Dominik Svoboda, Josef Terč, Martin Tonhauser a Lukáš Volf.

Během sezóny se v barvách ŠAKu v dalších kolech představili a bojovali i ti, kteří se baráže zúčastnit nemohli: František Janec, Jiří Krhounek, Radek Šaroch, Jan Garlík, Robert Daňhel, Lukáš Kopecký, Martin Horváth, Miloslav Zítka, Karel Píta, Martin Greschner, Roman Rehák, Petr Ernst, Ondra Batla, Jan Merunka Ondra Sladký a Petr Kuřák. 

Všem velké poděkování a gratulace za celou jarní i podzimní sezónu a perfektní vizitku ŠAKu Chodov. 

1.   Spartak Praha 4 185,50 
2.   AC Česká Lípa 172,00 
3.   SC Radotín Praha 134,00 
4.   AK Slovan Moravská Třebová 109,00 
5.   Atletika Chrudim, z.s. 103,00 
6.   ŠAK Chodov, z. s. 94,00 
7.   TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 91,00 
8.   A. C. Sparta Praha 53,00 
9.   SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 52,50 
10. PSK Olymp Praha, z.s. 0,00 

NOVINKY
Slavnostní odhalení pamětní desky zakladatele ŠAKu
29. 9. 2019 | 12:00 hodin

V rámci Mistrovství Karlovarského předžactva jednotlivců proběhlo slavnostní otevření zrekonstruované dráhy a odhalení pamětní desky zakladatele Školního atletického klubu Mgr. Libora Dočkala.


Odběr novinek
KALENDÁŘ
zobrazit všechny akce

ANKETA
NEJČTENĚJŠÍ
REKLAMA