Menu
KONTAKT

MAXIŠTAFETA BUDE I LETOS POMÁHATMaxištafeta pomůže i letos. 
Letošní ročník netradičního a ojedinělého závodu 24hodinové Maxištafety, kterou již po 19. pořádá Školní atletický klub v Chodově, proběhne i letos s humanitárním cílem. Kromě každoroční snahy pořadatelů rozběhat Chodov a pokusit se na stadion přivést co největší množství rekreačních běžců, je motivací i získat a vyběhat finanční příspěvek pro chodovský stacionář Mateřídouška. 

Za každé uběhnuté kolečko chodovského stadionu veřejností (kolečko měří 333,33 metrů) chodovskou veřejností VĚNUJE pořadatel ŠAK Chodov stacionáři Mateřídouška symbolickou částku 3,33 Kč. 

Věříme, že se tato akce setká s odezvou, že vyjde počasí a Chodováci si tuto akci, podpořenou grantem Města Chodov nenechají ani letos ujít ani uběhnout. A vy, kdo chcete přijít podpořit atlety i stacionář si zatrhněte v kalendáři 19. a 20 . června. Akce bude zahájena startovním výstřelem a společným kolečkem pořadatelů a příchozích v 17:00 hodin a ukončena bude po 24 hodinách 20. 6. v 17:00 hodin opět společným kolem pořadatelů. Samozřejmě se k těmto čestným kolům může přidat každý ze zúčastněných. Již dopředu patří poděkování těm, kteří tuto akci nenechají bez povšimnutí, dále městu Chodov, sponzorům ŠAKu Chodov či případným dalším sponzorům této akce. 
Vstupné či startovné je zcela dobrovolné. 

Za pořadatele ředitelé závodu Lukáš Kopecký a Martin Horvát.


NOVINKY
Stadion je opět pro veřejnost otevřen :)

Od 15:00 do 19:00 hodin za dodržení všech podmínek platného nařízení vlády.
Tedy v týdnu do 10. 5. dodržení maximálního počtu 10 osob atd.
Nařízení je u vchodu vyvěšeno, při jeho nedodržení následuje okamžitý vyhazov z areálu.
V pracovní dny a v pátek 8. 5. v době od 17:00 do 19:00 hodin je areál vyhrazen pro trénink atletů, není možná účast veřejnosti.
Opatření na další týdny budou zmírňována a vyvěsíme je u vstupu.


Odběr novinek
KALENDÁŘ
zobrazit všechny akce

ANKETA
NEJČTENĚJŠÍ
REKLAMA