Menu
KONTAKT

MAXIŠTAFETAJubilejní 20. ročník
Jubilejní 20 ročník Maxištafety měl opět cíl pomáhat.

Již 20 let po sobě se v tomto čase scházejí běžci Chodova na tradiční akci Maxištafetě. 24 hodin od večera do večera zde krouží na ovále svoje kolečka, která jsou v posledních letech namířena nejen na širokou chodovskou veřejnost, ale hlavně na humanitní pomoc.
Za každé uběhnuté kolečko jde totiž do kasičky chodovského stacionáře Mateřidouška 3,33 Kč. Spolu s tím i veškeré dobrovolné startovné dokáže jistě alespoň v nějaké maličkosti tomuto stacionáři pomoci. 

Do charitativního běhu se zapojilo celkem 104 účastníků. Uběhlo se 1009 kol. Nejaktivnějšími běžci se stali chodovský místostarosta Luděk Soukup a Václav Vachrlon, každý přispěl více než 21 km tj. 65 koly. Nejaktivnější ženou byla s 53 koly a více než 17 km Lenka Kůsová. Mezi mládeží si prvenství vyběhala Michaela Zaschkeová s 33 koly ( to je 11 km ) a Lukáš Kopecký 21 kol, což je 7 km. Nejlepší byli odměněni tričky.

Poděkování od pořadatelů směřuje také k panu Liboru Sladkému, který dodal tekuté občerstvení pro dospělé běžce.
Foto zde.


NOVINKY
Stadion je opět pro veřejnost otevřen :)

Od 15:00 do 19:00 hodin za dodržení všech podmínek platného nařízení vlády.
Tedy v týdnu do 10. 5. dodržení maximálního počtu 10 osob atd.
Nařízení je u vchodu vyvěšeno, při jeho nedodržení následuje okamžitý vyhazov z areálu.
V pracovní dny a v pátek 8. 5. v době od 17:00 do 19:00 hodin je areál vyhrazen pro trénink atletů, není možná účast veřejnosti.
Opatření na další týdny budou zmírňována a vyvěsíme je u vstupu.


Odběr novinek
KALENDÁŘ
zobrazit všechny akce

ANKETA
NEJČTENĚJŠÍ
REKLAMA