Menu
Kontakt

MISTROVSTVÍ DRUŽSTEV DOROSTENCŮ ČECH | 14. 9.14. září se na Slavii Praha sjelo 13 nejlepších atletických družstev dorostenců, která zde bojovala o tituly Mistra Čech a o postup na Mistrovství ČR družstev. Vedle tradičně silných oddílů Dukly a Slavie Praha, Kladna, Kolína, Pardubic, Plzně, Českých Budějovic, Třebíče atd. se po dlouhé době na toto Mistrovství probojoval i ŠAK Chodov. 

11. dorostenců doplněných o jednoho staršího žáka si na konci sezony v této velké, silné a velmi kvalitní konkurenci vybojovalo 11. místo. Ačkoliv nepadlo moc osobáku, mohou být chodovští dorostenci s letošní sezonou velmi spokojeni.

Vedení klubu všem děkuje za celou sezonu.

Družstvo na Mistrovství Čech bojovalo ve složení: Adam Bauer, Jan Kundrát, Lukáš Volf, Omar Ben Othmene, Petr Lill, Josef Terč, Dominik Svoboda, Fabián Lochschmidt, Roman Rehák, Petr Ernst, Ondra Sladký a Petr Kuřák .
Vedoucími družstva a trenéry byli Miloš Volek a Rudolf Flaška.

Celkové výsledky zde

NOVINKY
Slavnostní odhalení pamětní desky zakladatele ŠAKu
29. 9. 2019 | 12:00 hodin

V rámci Mistrovství Karlovarského předžactva jednotlivců proběhlo slavnostní otevření zrekonstruované dráhy a odhalení pamětní desky zakladatele Školního atletického klubu Mgr. Libora Dočkala.


Odběr novinek
KALENDÁŘ
zobrazit všechny akce

ANKETA
NEJČTENĚJŠÍ
Reklama