Menu
KONTAKT

OBLASTNÍ MISTROVSTVÍ DRUŽSTEV STARŠÍHO ŽACTVA A 2. KOLO OBLASTNÍHO MISTROVSTVÍ DRUŽSTVA MLADŠÍHO ŽACTVACHVe středu 17. 6. 2020 se uskutečnilo na karlovarském stadionu 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva. 

Na stadionu soutěžilo 192 závodníků z celého kraje a uskutečnilo se 381 startů. ŠAK Chodov reprezentovala družstva mladších a starších žákyň a družstvo mladších žáků. Starší žáci závodili mimo soutěž družstev. Slunečné odpoledne vidělo spoustu perfektních výkonů. Bylo vidět i závodníky ŠAKu ve zlatých dresech. 

Nejúspěšnější závodnicí chodovských se stala vícebojařka Michaela Zaschkeová, která si od svých dlouhých běhů odskočila vyhrát 300 m trať, kouli, a vybojovat 2. místo v kouli. Svým výkonem připsala na konto Chodova 33 bodů. 

Z mladších žáků dokázal vybojovat vítězství a 11 bodů Tobias Linhart ve skoku vysokém. 
7 bodů a 4. místo vybojoval Lukáš Kopecký na překážkách, 4. body připsal v kouli Josef Pari. Mezi staršími dívkami byla nejúspěšnější Nikola Rotova, která na skocích připsala 10 bodů. Denisa Zahradníková vybojovala 4 body ze skoku dalekého, kde připsala i dva body Hanka Trnková. Výborně si vedly diskařky, Adéla Čediková zvítězila, a na konto družstva připsala 7 bodů a Simča Jará za druhé místo přihodila 5 bodů. Pro 3 body si pak dofinišovala štafeta 4 X 60 m ve složení Čediková, Rotová, Baranovská a Zahradniková. 2 body do hromádky Chodováků přivrhla na kouli Adéla Čediková.
Mezi staršími kluky si vedl nejlépe Jakub Staněk, který si udělal osobní rekord na výšce 150 cm a výšku starších žáků vyhrál. Druhý byl také v disku, kde ho pronásledovali Tomáš Zdralek, Jára Šimmmer a Matyáš Bokr. Tomáš Zdrálek pak i v kouli zabojoval a utvořil si nový osobák těsně nad 9 metrů.
Poděkování všem závodníkům za skvělou reprezentaci oddílu i města, jen škoda, že nás je do družstev tak málo, že nedokážeme početně konkurovat zbylým oddílům karlovarského kraje.

Poděkování i pořadatelům za skvěle zvládnutý závod a konečně jednou i závodění na suché dráze.

Kompletní výsledky zde
NOVINKY
Stadion je opět pro veřejnost otevřen :)

Od 15:00 do 19:00 hodin za dodržení všech podmínek platného nařízení vlády.
Tedy v týdnu do 10. 5. dodržení maximálního počtu 10 osob atd.
Nařízení je u vchodu vyvěšeno, při jeho nedodržení následuje okamžitý vyhazov z areálu.
V pracovní dny a v pátek 8. 5. v době od 17:00 do 19:00 hodin je areál vyhrazen pro trénink atletů, není možná účast veřejnosti.
Opatření na další týdny budou zmírňována a vyvěsíme je u vstupu.


Odběr novinek
KALENDÁŘ
zobrazit všechny akce

ANKETA
NEJČTENĚJŠÍ
REKLAMA