Menu
KONTAKT

SKOKANSKÝ MÍTINK KARLOVY VARY

V sobotu 30. 5. 2020 uspořádali kolegové z Triatletu Karlovy Vary 1. ročník Skokanského mítinku.

Závodů se zúčastnilo 50 závodníků, kteří ve všech kategoriích od mladšího žactva po dospělé vybírali ze 3 disciplín. Skoku do dálky, skoku do výšky a trojskoku. První tři nejlepší závodníci v každé kategorii a disciplíně si odnesli medaili a sladkou odměnu. 

Představili jsme se tu i my ŠAKáci v zastoupení s 12 atlety.
K vidění bylo několik velmi pěkných výkonů. Tradičně nejhodnotnějšími výkony se prezentovala Michaela Zaschkeová, která zvítězila mezi mladšími žákyněmi ve výšce 130 cm a v dálce 446 cm.
Ve své kategorii dokázali dále zvítězit výškař Tobias Linhart se 140 cm ve výšce mladšího žactva
Druhá místa patřila mezi muži Janu Garlíkovi ve výšce 165 cm, Josefu Terčovi v dálce 571 a trojskoku 11,75 cm a Jakubu Stankovi ve výšce starších žáků 140 cm.Třetí příčky pak přidali Dominik Svoboda na trojskoku mužů 11,24, Martinu Tonhauserovi ve výšce 160 cm, Ondrovi Sladkému na dálce 5,54 cm a Nikole Rotové ve skoku dalekém 441 cm . Posledně jmenovaná měla slibně rozeskákanou výšku, bohužel na výšce 145 se nepříjemně zranila a soutěž musela ukončit.

    
   

Poděkování patří pořadatelům z Triatletu Karlovy Vary za nový mítink a jeho skvělé zvládnutí.
  
Nyní čeká všechny kluby Karlovarského kraje v pondělí 1. 6. 2020 akce Spolu na startu #spolunastartu, kde se chodovští závodníci představí i na domácí dráze v běhu na 60 m, 300 m, skoku dalekém a hodu oštěpem.
  
Těšíme se a věříme, že se konečně dočkáme i lepšího počasí a že si na náš stadion najdou cestu i nechodovští závodníci :).

Výsledky zde
Fotogalerie zde.


NOVINKY
30.8. by oslavil Libor Dočkal svoje 56 narozeniny


Odběr novinek
KALENDÁŘ
zobrazit všechny akce

ANKETA
NEJČTENĚJŠÍ
REKLAMA