Mgr. Milan Kovářík

hospodář:

Karel Matička

Stříbro Pavíny Kocurové z Mistrovství ČR žactva

Poslední kategorií atletů, která neznala své Mistry České republiky na dráze pro letošní rok, bylo žactvo. Pod vedením trenéra Libora Dočkala na něj odjela i dvojice vrhačů ŠAKu Chodov - Pavlína Kocurová a Michal Kudža.
V sobotu oba závodníky čekal vrh koulí. Pavlína Kocurová vybojovala v této disciplíně stříbro výkonem 13.37m. Lepší byla jen závodnice Cermanová z Desné.

Michal Kudža ve stejné disciplíně proklouzl do finále, zde se ještě dokázal zlepšit na 12.92m, ale nestačilo to na lepší než osmé místo. Výkon o 5 cm lepší by stačil na šestou pozici.

V neděli nastoupila Pavlína Kocurová na disk, kde patřila papírově rovněž k favoritům na medailové pozice. Bohužel se jí nedařilo a obsadila výkonem 28.04 m desáté místo.

Z našeho Karlovarského kraje dosáhl na stupně vítězů vedle Kocurové jen David Richter z Unionu Cheb, který skončil druhý na 150m.

Hodnocení celé krajské výpravy najdete zde.