Menu
KONTAKT

VRHAČSKÝ VÍCEBOJ | 17. 5.

vrhacske-zavody

V neděli 17. 5. pokračovalo tažení našich atletů. Jejich cílem byly tentokrát vrhačské závody v Karlových Varech. Vrhačský víceboj  znamenalo pro každého z vrhačů nastoupit ve vrhu koulí, hodu kladivem, hodu diskem a oštěpem. Počasí přálo a tak i naše 11členná skupina podávala velmi dobré výkony. 

Největším překvapením byl oštěp dorostence Dominika Svobody, který poslal 700 g těžké náčiní za hranice 47 m a koule Markéty Bauerové, která poprvé pokořila hranici 11 metrů 3 kg těžkým náčiním. Skvělý výkon v oštěpu mezi žákyněmi podala i prvním rokem starší žákyně Adéla Čedíková, jejíž 500 gramů těžký oštěp dolétl až za hranici 27 metrů, či stejně starý Jakub Staněk, který 600 gramů náčiním atakoval 30metrovou hranici.

Ale i mnohé další výkony byly osobními rekordy chodovských vrhačů. Ve Varech se kromě jmenovaných představili ještě Martin Tonhauser, Jan Gurban, Petr Ernst, Roman Rehák, Matyáš Bokr a Tomáš Zdrálek.

Souhrnné výsledky jsou k dispozici zde


NOVINKY
Stadion je opět pro veřejnost otevřen :)

Od 15:00 do 19:00 hodin za dodržení všech podmínek platného nařízení vlády.
Tedy v týdnu do 10. 5. dodržení maximálního počtu 10 osob atd.
Nařízení je u vchodu vyvěšeno, při jeho nedodržení následuje okamžitý vyhazov z areálu.
V pracovní dny a v pátek 8. 5. v době od 17:00 do 19:00 hodin je areál vyhrazen pro trénink atletů, není možná účast veřejnosti.
Opatření na další týdny budou zmírňována a vyvěsíme je u vstupu.


Odběr novinek
KALENDÁŘ
zobrazit všechny akce

ANKETA
NEJČTENĚJŠÍ
REKLAMA