Karel Matička

3. kolo OMD mladšího žactva

12. 9. zahájili atleti podzimní část sezony závodama v Chodově.

‎3. kolo OMD mladšího žactva
DoChodova se ve středu 12. 9. sjelo 89 altetů a atletek z pěti oddílů Karlovarského kraje ,aby v posledním třetím kole bojovali o mistrovské body a postup do Oblastního finále. V38 disciplinách nastoupilo ke startu 207 závodících.
Nejúspěšnějšími atletkami byl Tereza Poncová Michaela Kalousková a Natálie Taty, všechny ze sokolovského oddílu AK  Mezi kluky nejvíce bodovala trojce chodovských atlet Pavel Kortus, který vyhrál všechny své discipiny a dále Jirka Stark a Kryštof Linhart.
V soutěžích družstev zvítězilo mezi děvčaty družstvo UNIONU  CHeb, mezi chlapci domácí ŠAK Chodov.

Není bez zajímavosti , že na stadionu doprovázela své družstvo AK Sokolov - dívky i účastnice Olympiády v Londýně Mgr. Ivana Sekyrová.