hospodář:

Karel Matička

Chodovští atleti o prázdninách nezahálejí

Atleti ŠAKu Chodov se v průběhu prázdnin pečlivě připravují na druhou půlku sezóny.
Po odpočinku v úvodu prázdnin trénovali atleti v domácím prostředí. Od 7. do 13. srpna pak byla velká skupina atletů od přípravky po juniory na soustředění ve středisku Tabakstane v Německu. Společně trénovali i s atlety z Brausbedry, které vídáme na závocech v Chodově. Některé tréninky proběhly na stadionu v Chemnitz.

Již dva dny po návratu ve středu 15. srpna závodil Jirka Stehno na mítinku v Domažlicích, kde obsadil v běhu na 300m překážek páté místo časem 38.53s.

V neděli junior Tomáš Skála zvítězil na mítinku Mladá Evropa v Jablonci nad Nisou ve vrhu koulí výkonem 15.14m.

Rovněž v neděli se konal běžecký závod Dvořákovy okruhy v Karlových Varech. Na trati 6.8 km za velkého vedra obsadil Martin Horváth sedmé místo časem 27:33 minuty, Lukáš Kopecký deváté místo časem 33:17 min. V kategorii mužů 40-49 let skončil na devátém místě Miloslav Zítka časem 35:20 min.

V nadcházejícím víkendu zajíždí družstvo mužů do Nýřan na poslední kolo oblastní soutěže družstev.