Ve čtvrtek 30. 5.2024 se za pořadatelství klubu ŠAK Chodov uskutečnilo 2. kolo OMD ml. žactva pro Karlovarský kraj. Závody provázelo slušné počasí, střídavě oblačno. Na sprintech se závodníci potýkali s protivětrem.

Vítězem 2. kola se stali kluci i dívky z Triatletu K. Vary Naši kluci skončili třetí. Dívkám se nedařilo a obsadily až 5. misto. Mezi jednotlivci byl z domácích závodníků nejvíce bodující  Daniel Netík ( hostující za AK Sokolov) připsal body za druhá místa ve skoku dalekém – 435 cm  a na 150 m  (22.20 s) a přidal třetí místo v běhu na 60 m

Vítězství v kouli si vybojoval Michal Dolejš výkonem 7,82 a přidal ještě body za 8. místo v běhu na 60m.  Body za dvě šestá místa přidal Daniel Dvořák za kouli a oštěp. 9. místo patřilo na dálce Pavlu Kozlovi a bod za desáté místo přidal i Ondra John na 60 m překážek.

U dívek si vedla nejlépe Adélka Netíková, která si vyskákala body za 3. místo ve skoku dalekém (411 cm), poté doběhla 4. na dlouhém sprintu, a dělené 5. – 6. místo v krátkém sprintu. Dvě šestá místa přidala Stázka Horváthová v obou skocích, jeden bod přidala i za desáté místo v krátkém sprintu. Body za 5. místo v dálce přihodila i Adela Kortusová a 7 místo Tereza Špatenková.

Všem patří gratulace za jejich umístění. Poděkování patři i těm ostatním. Kteří bojovali, snažili se a podali dobré výkony na hranicích osobáků. 

Výsledky ZDE.

2. kolo oblastního mistrovství družstev mladšího žactva