31. ročník Běhu Smolnickým kopcem je minulostí

Krásné počasí přivítalo účastníky 31. ročníku Běhu Smolnickým kopcem, který byl pro letošní rok vybrán jako Oblastní mistrovství KV Kraje v přespolním běhu. I to přilákalo do Chodova velké množství závodníků ve všech kategoriích. V těch nejnaplněnějších stálo více než 40 borců na startu.

Z Chodovských jsme na bedně po doběhu mohli vidět Elišku Peřinovou a Terezu Krejčovou mezi staršími žákyněmi na 2. resp. 3. místě. Dále Zuzku Peřinovou v kategorii dorostenek na 3. místě, Fabiána Lochschmidta na místě druhém mezi juniory a Jirku Valjenta na 2. místě mezi veterány nad 60 let.

Do desítky nejlepších ve svých kategoriích se vešli ještě Michaela Zaschkeová (6.), Robert Košek (6.), Jakub Kopecký (7.), David Bukovský (8.), Bogdáň Burmisztrov (8.) a Denis Baraňski (10.), Romana Pöplová (10.)

Poděkování za reprezentaci oddílu i města v těchto těžkých závodech patří všem, kteří se na trať vydali a doběhli, ale i těm, kteří z jakéhokoliv důvodu neběželi, ale pomáhali v cíli či na trati jako technická četa nebo jako rozhodčí.

Celkové výsledky včetně videa z doběhu a možnosti stáhnout si diplom jsou k dispozici na webu sokotime.

Fotogalerie z Běhu Smolnickým kopce, který se konal 8. 10. 2022 najdete ZDE a ZDE.

31. ročník Běhu Smolnickým kopcem je minulostí