5. kolo OMD mladšího žactva

Páté kolo soutěží družstev mladšího žactva bylo posledním mistrovským závodem letošního roku pro ty to věkové kategorie. V soutěži družstev se nám nedařilo, je nás jen pár a družstvo může čítat až 22 závodníků což Chodov zdaleka nemá. Družstvo chlapců tvořili 3. závodníci, z čehož dva jsou ještě věkem přípravkou .

Denis Baraňski byl druhým nejvíce bodujícím závodníkem celého mýtinku. Skončil druhý na překážkách, druhý ve skoku vysokém a zvítězil ve vrhu koulí. Druhým z kluků byl Martin Prošek, ten si nejprve zaběhl nový osobák v běhu na 60m a s ním skončil na 4. místě., potě přidal 3. místo ve skoku dalekém a nakonec zvítězil v hodu míčkem, když jako jediný z borců přehodil padesátimetrovou hranici. Třetím bodujícím byl věkem teprve předžák Jakub Kopecký, který v dálce připsal body za 5. místona 60 m přihodil bod za 10. místo a v běhu nad překážkami vyběhal hned body 2 za místo 9.

Mezi děvčaty byla nejlepší Adéla Kortusová, která zapsala ze skoku dalekého za 6. místo 5 bodů. Pět bodů připsala na konto družstva i Anastázie Horváthová za 6. místo ve skoku vysokém. Dva body získala Andrea Pokorná ve vrhu koulí . Dva body zapsala i Ema Mullerová na  překážkách. Ostatním i přesto, že si většinou udělali osobní rekordy, jejich výkony na umístění do desátého místa nestačily. I tak jim patří poděkování a přání dalších zlepšování s podzimní sezónou.

Výsledky ZDE.

Foto ZDE.  

5. kolo OMD mladšího žactva