73 závodníků a závodnic z 5 oddílů se sešli v Chodově na 36. ročníku Vánoční laťky

73 závodníků a závodnic z 5 oddílů se sešli v Chově na 36. ročníku Vánoční laťky. Jejím pořadatelem byl Školní atletický klub v Chodově ve spolupráci s DDM Bludiště Chodov za finanční podpory grantu města Chodov. Závody byly připraveny pro všechny věkové kategorie a byly k vidění krásné výkony.

Kategorii minipřípravek ovládli Eliška Šarkánová (118 cm , TRI. KV) a Bartoloměj Andreovský (118cm , TRI. KV).
Mezi přípravkami si zlato odnesli Karolína Kučerová (123 cm AC START KV) a Ferdinand Andreovský (132cm, TRI.KV).
Mladšímu žactvu kralovali Martina Kapicová ( 146 cm UNIon CHEB ) a Richard Vaculík (145 cm TRI. KV).
Mezi starším žactvem nenašli přemožitele Adéla Baranovská (146 cm, ŠAK Chodov) a Jakub Staněk (163 cm, ŠAK Chodov).

Kategorii OPEN vyhráli Lukáš Volf (163 cm ŠAK Chodov ) a Lenka Burešová (155 cm, TRI. KV).

Z chodovských atletů si výborně vedli i další : Anastázie Horváthová, Natálie Martererová, Tereza Krejčová, Filip Kozincev, Martin Prošek, a Denis Baraňski, kteří vystoupali na bednu a odnesli si jednu z dalších medailí .