běh Bečov

Malá skupinka atletů ŠAKu Chodov se vydala poprvé vyzkoušet hned v prvním možném poprázdninovém termínu městský běh – Běh Bečovem, který pořádá AC Start K. Vary.

Krásné počasí přilákalo především v předškoláckých kategoriích ohromné množství běžců, kteří se postavili na tratě dlouhé 100–650 m. Zde jsme měli jedinou zástupkyni ŠAKu Andreu Pokornou, která doběhla do cíle zhruba v polovině startovního pole.

Kategorie mladších žáků (dlouhá 900 m) představila dva chodovské běžce – Denis Baraňski doběhl na místě 5.a Martin Prošek na 7. místě.

V kategorii starších žákyň si Michaela Zaschkeová doběhla pro 4. místo.

Lukáš Kopecký se umístil na 5. místě.

Na nejdelší trati 4 900 m se pak ještě představili chodovští veteráni Miloslav Zítka a Hanka Heiserová. Míla obsadil 6. místo v kategorii a Hanka skončila osmá v čase výrazně lepším než před rokem.

Závod byl skvěle připravený a ceny pro vítěze byly připraveny vždy až do 6. místa. Všem poděkování.