Běh smolnickým kopcem

Za hezkého počasí zavítalo do Chodova téměř 300 běžců k tradičnímu již 32. ročníku běhu Smolnickým kopcem. Tratě byly připraveny pro všechny věkové kategorie od 100m trati pro předškolní děti až po 5200 m dlouhou trať pro seniorské a veteránské kategorie.

V kategorii veteránek se tento běh koná jako Memoriál Marcely Mikešové, bývalé vynikající chodovské vytrvalkyně, která bohužel svůj nejtěžší závod s rakovinou vyhrát nedokázala.
Vítězství si odnesla Lenka Kůsová z Triatletu K.V., která byla i absolutní vítězkou žen.
Mužům v letošním ročníku kraloval Michal Oplt z OTC Vlčáci.

Z chodovských atletů si vítězství vybojovali Jiří Valjent v kategorii veteránské nad 60 let a dorostenka Michaela Zaschkeová.
Druhá místa patřila mezi veterány nad 60 let Miloslavu Zítkovi, a dorostenci Serhiimu Ryhanovi.
Třetí místo pak přidal v kategorii dorostu Lukáš Kopecký jun.
Pátá místa patřila ve svých kategoriích Pavlu Kozlovi a Denisu Baraňskému, na sedmém místě proběhli cílem Martin Horváth, Martin Prošek a Jan Dudziak.
Devátí pak byli ve svých věkových kategoriích Lukáš Kopecký sen., Ondřej John a Jakub Kopecký.
Do nejlepší desítky běžců se pak ve své kategorii probojoval ještě Matyáš Buchtel.

Gratulace všem, kteří i v tak velké konkurenci obstáli, ale i všem ostatním závodníkům a poděkování jim i těm, co pomáhali jako pořadatelé při zajištění tohoto závodu.
Výsledky a cílová videa zde: ( pro video z cíle klikni na jméno závodníka )