Chodovští atleti se představili v dobrém světle na domácí půdě. Ačkoliv chodovská atletika v soutěžích družstev skomírá na nedostatek dětí v jednotlivcích se jim zatím daří. I Chodovská tretra, 32. ročník Memoriálu Libora Dočkala ukázala, že mezi jednotlivci se ještě ve velké konkurenci oddílů Chebu. K.Varů či ostrova neztrácíme. Mnoho domácích atletů, podpořených na domácím hřišti rodiči a fanoušky, dokázalo předvést velmi hezké výkony a pochlubit se se vstupem do sezony osobními rekordy.

A také cinkly medaile ve prospěch domácích. Velkým potěšením pořadatelů byl start velkého množství připravkových dětí a předškolních dětí v tradičním 100 m běhu. Lze tak doufat, že královna sportu atletika v Chodově bude v budoucnu snad s vetší základnou než nyní Mezi dospělými se tradičně blýskli Lukáš Volf 2. ve skoku dalekém s výkonem 674, což je historicky druhý nejlepší výkon Chodovského dálkaře ( Dále dolétl na dráze v 32 leté historii ŠAKu jen Zdeněk Kratochvíl – 704 cm ) a třetím místem v běhu na 100m 11,42, dále Josef Terč (3. na dálce 612 cm a na 300m – 39,05. Skvělý čas na 300 m trati předvedla juniorka Anna Peřinová, jeho hodnota 42,75 je třetí historicky nejlepší čas zaběhnutý atletkou ŠAKu Chodov ( lepší časy na dráze v historických tabulkách patří jen Veře Rajturové a Denise Virtelové). Skvělým výkonem se představil ve skoku vysokém mladší žák Denis Baranski kterého zastavila až výška 153 cm. Krásný výkon 125 cm podala nad laťkou teprve přípravková Anastázie Horváthová. Na sprintech se v žákovských kategoriích dařilo Pavlu Chaberovi, který od lonského roku zaznamenal velký vzestup formy a doběhl si pro 2 místo v čase 8,12 Mezi mladšími přípravkovými dětmi se vynikajícím výkonem na 60 m trati blýskl Pavel Kozel, který vyhrál svůj rozběh v čase 10,28, výborně mu sekundoval Ondřej John. Ten proběhl cílem jako vítěz druhého rozběhu v čase 10,34 Mezi staršími přípravkami krásným časem potěšil nejmladší z rodu Kopeckých Jakub, který zaběhl 60 m za 9,58 a Anastázie Horváthová, která prolétla cílem v čase 9,26.

Poděkování všem, kteří přišli a prožili společně atmosféru sportovního mýtinku, který si připomíná zakladatele klubu a dlouholetého jejího předsedu Mgr. Libora Dočkala. Celkové výsledky ZDE.
Fotogalerie ZDE.

Chodovští atleti se představili v dobrém světle na domácí půdě