Druhé kolo mužů a žen hostily 8. června Nýřany

Družstvo mužů po velkých bojích vybojovalo druhé místo za atlety z Nýřan. Nejlépe si vedl Josef Terč, který zvítězil na 100 m i 200 m trati a přidal vítězství ve skoku dalekém. A do cíle dovedl i vítěznou štafetu na 4 x1 00 m. Výborně mu sekundoval Martin Horváth, který nejprve vybojoval 4. místo v běhu na 1500 m, poté přidal body za 5. místo v běhu na 400 m a přidal další 3. místo v běhu na 3000 m. Martin Tonhauser si vyvrhal dvě třetí místa v kouli a disku a přidal 6. místo v hodu kladivem.
Jan Garlík zvítězil v běhu na 110 m překážek a přidal body za 3. místo ve skoku vysokém. Body za dvě třetí místa přidal družstvu Petr Kuřák ze sprintu a dálky.
Lukáš Kopecký jun. posbíral body za 2. místo v běhu na 400 m a 5. místo v sprintu na 200 m. Další body na svých disciplínách přidali i Pavel Chabera, Denis Baraňski, Fabián Lochschmidt, Robert Košek a Martin Prošek. Mezi ženami byla nejúpěšnější závodnicí v tomto kole Kateřina Vašková, která připsala družstvu body za 2. místo v kouli. 3. místo v kladivu a 5. místo v disku. Excelentní výkon a skvělé výkony předvedla hostující Vanesa Krýslová( triatlet K,V), která zvítězila ve skoku dalekém výkonem 5,15 a vítězně prolétla i na trati 100 m v čase 12,70. Štěpánka Dvořáková přidala body za 5. 6. a 7. místo v kladivu, disku a kouli. Vytrvalkyně Eva Hejnicová doběhla na 2 místě v běhu na 1500m a 4. na dvojnásobné trati. Michaela Zaschkeová připsala body za 3. místo na překážkách 7. na výšce a 11. místo v dálce.
Další důležité body připsaly Viktorie Bursíková, Ema Kraftová , Petra Dundrová, Marcela Kantnerová, Hana Heiserová, Romana Pöpplová Simona Jará, Nikola Nemčeková a Nikola Mannion.
Po obou dvou kolech jsou Muži na místě druhém, ženy tabulku vedou.
Poděkování všem chodovským i těm, které za nás hostují.
Celkové výsledky ZDE.

    Druhé kolo mužů a žen hostily 8. června Nýřany