Druhé kolo  OMD mužů v Sušici

I k druhému kolu Oblastního mistrovství družstev jsme zajížděli až do Pošumaví.  Přivítala nás Sušice.

Družstvo mužů bylo tentokrát citelně oslabeno , chyběly tradiční opory týmu  Milan Mňatinoha, Jan Jirovec, Franta Janec, jan Garlík či Ben Omar Othemene, Adam Bauer či Dominik Svoboda, hostující letos v 1. lize v družstvu SC Start K. Vary .  I přes tyto citelné ztráty bodů jsme utočili od prvních disciplín na přední místa a soupeřům nedávali nic zadarmo. .

Nejvíce se opět dle očekávání dařilo Josefu Terčovi, který zvítězil v obou sprintech 100 a 200 m a přidal druhé místo ve skoku dalekém. V závěru pak dofinišoval na prvním místě i ve štafetě  4 x 100 m. Druhým nejvíce bodujícím byl v tomto kole Martin Tonhauser.  Ziskem 23 bodů za druhá míst v disku a kouli a 6 místo na kladivu.   

Petr Lill pak zvítězil v běhu na 400m př, přidal 5. místo v hodu oštěpem a 7. místo na trati 800 m 3. místo na hladké čtvrtce vybojoval Jakub Staněk. Který přidal ještě 4. místo ve skoku vysokém. A běžel na třetím úseku vítězné štafety.

Dařilo se i Martinu Střelcovi na oštěpu jej jeho nejdelší pokus vynesl na 3. místo na disku přidal 7. místo.

Lukáš Volf po nezdařilé dálce kde skončil desátý  si přidal druhé místo a 9 bodů na výšce a pomohl štafetě k vítězství. Po skororoční zdravotní poúrazové pauze se do vrhačských sektorů vrátil  Jan Gurban a dokázal připsat tři body za disk a 4 za oštěp. Petr Ernst pak přihodil body za 6. místo v disku a 9. v kouli, Robert Košek si dofinišoval pro dva body v běhu na 5000 m, kde si i pro jeden bod doběhl i předseda oddílu veterán Miloslav Zítka. V celkovém součtu bodů nás přeskákali jen chlapi ze Sokola Petřín. Po dvou kolech se ale držíme na prvním místě tabulky.  

Celkové výsledky ZDE.

Fotogalerie ZDE.

Druhé kolo  OMD mužů v Sušici