Druhé kolo OMD žen  Sušice

Také družstvo našich žen zajíždělo k druhému kolu Mistrovství družstev Západních Čech do Sušice. Spolu s muži zde sváděli boj s točícím se silným větrem, který znepříjemňoval život na všech sektorech.

Nejúspěšnější šakandou se v tomto kole stala Anna Peřinová, která dokázala vyhrát obě svoje discipliny 400 m a 200 m a ve finiši dokázala ve skvělých časech 400 – 62,31 a 200 m 27,64 porazit chebské sprinterky i silný protivítr v cílové rovince. Přidala pak velký podíl na štafetě B, která si doběhla pro 5 bodů.

O bod méně 21 bodu  tentokrát  vyházela Kateřina Vašková (3. na kouli, 4. na kladivu a 5. na disku). Třetí nejvíce bodující byla k atletice se letos vrátivší Denisa Virtelová, s 14 nasbíranými body z koule disku a 800 m . O bod méně zapsala do součtu z vrhů Denisa Stehnová . Deset bodů pak dálkařka a výškařka Adéla Baranovská, 7 bodů ze sprintu na 100 m a bod z dálky přidala Michaela Zaschkeová, 5 bodů za vynikající 6. místo na 800 m  Eliška Peřinová stejně tak jako Nikola Nemčeková na oštěpu. Vytrvalkyně na 3000m si připsaly 4 a 3  body v pořadí Marcela Kantnerová a Hanka Heiserová a na jeden bod ještě dosáhla Petra Dundrová v běhu na 400 m .Poděkování patří však i těm, které na body nedosáhly, protože tentokrát bylo v kategorii žen  přihlášeno velké množství závodnic.

Družstvo žen v tomto kole obsadilo 4. příčku. Celkově po druhém kole jim patří třetí příčka

Výsledky ZDE

Fotogalerie ZDE

Druhé kolo OMD žen  Sušice