Mistrovství Karlovarského kraje přípravek

Do pražské haly Otakara Jandery se sjelo 12. března 175 nejmenších atletů ze 7 oddílů Karlovarského kraje k měření sil na Krajském mistrovství přípravek. Soutěžilo se ve sprintu na 60 m, překážkovém běhu, hodu medicinbalem, vytrvalostním běhu, skoku do dálky a štafetovém běhu 4 x 200 m.

Nechyběla ani malá skupinka chodovských atletů a atletek, kteří se spolu na tyto závody nominovali. Doprovodili je jejich trenéři a místa v autobuse mohli doplnit dle zájmu i rodiče nejmenších atletů.

Jediný titul Mistra Karlovarského kraje vybojovala v hodu medicinbalem Eliška Klausová. Stříbrné a bronzové medaile přidali Pavel Kozel, Daniel Souček, Antonín Novák, Vítek Zikmund, Kateřina Minaříková a Petra Rybínová.

Nedokázali jsme ani množstvím závodníků ani výkony konkurovat vynikajícím borcům z Triatletu KV nebo Uni Chebu tak jako v dobách minulých let. Naše základna je bohužel velmi malá. Ale spoustu závodníků si se začátkem roku dokázalo udělat krásné osobní rekordy a tak si zaslouží velkou pochvalu i když si medailí „ necinkli“.

Poděkovat chceme i rodičům, kteří využili možnosti a jeli se s námi na naše děti a naše závody podívat. A dětem popřát touhu trénovat, makat na sobě, zlepšovat se a postupně být lepšími a lepšími.

Celkové výsledky ZDE.

Foto ZDE.

Mistrovství Karlovarského kraje přípravek