Nejlepší sportovci Chodova

Dne 11. 5. 2023 proběhlo v KASSu tradiční vyhlášení nejlepších sportovců Chodova. Na slavnostním večeru bylo vyhlášeno mezi oceněnými družstvy také družstvo našich juniorů, které se v loňském roce probojovalo až do Mistrovství Čech A skupiny, kde skončilo za třemi pražskými velkooddíly a Škodovkou Plzeň na 5. místě.

Družstvo v roce 2022 bojovalo ve složení: Martin Bartoš, Matyáš Bokr, Petr Kuřák, Šimon Kraft, Fabián Lochschmidt, Ben Omar Othmene, Roman Rehák, Jakub Staněk, Dominik Svoboda, Kevin Škarda a Josef Terč. Mezi dospělými byl oceněn ultravytrvalec Jiří Valjent.

Také další dvě oceněné ženy jsou odchovankyně chodovského ŠAKu – tanečnice rokenrolu Hanka Zápotocká a Jitka Gregorová.

Také mezi mládeží jsme měli tak trošku zastoupení. Současná tenisová chodovská naděje Tereza Krejčová, která získala ocenění mezi mládeží, je vedle tenistky i špičkovou atletkou – vícebojařkou a ve volném čase nastupuje i za družstvo starších žákyň a žen ŠAKu Chodov.

V neposlední řadě i mezi vyhlášenými členy družstva chodovských basketbalistů jsme měli zastoupení v podobě Martina Horvátha, který je kromě basketbalisty i aktivní atlet, atletický trenér i rozhodčí.

Všem jmenovaným blahopřejeme, hostujícím a jejich osobním trenérům děkujeme za spolupráci v celé loňské sezoně.

Nejlepší sportovci Chodova