PIPMASTER KRÁLOVSKÁ DESÍTKA

Poříčská trojka a dětské závody
Pořadatel: K10 sport, z.s., pátek 15. dubna 2022

Malá skupina atletů ŠAKu Chodov se zúčastnila dalšího běhu ze seriálu Běžecký pohár a HOPR ligy.

V kategorii přípravek, které běžely 950 m se nejvíce dařilo Andree Pokorné, která si v silné konkurenci doběhla pro 8. místo, 9. skončila Anastázie Horváthová a 12. doběhla Pavla Olšanová.

V kategorii mladších žáků si nejlépe vedl Denis Baranski, který proběhl cílem na 6. místě. Martin Prošek obsadil 8. místo a Matyáš Feher místo 11.

Na 3 km dlouhé trati Petr Lill mezi muži zvítězil.

Zastoupení jsme měli také v hlavním závodě na 10 km. Robert Košek doběhl mezi muži do 39 let na místě 18.

Miloslav Zítka pak mezi veterány do 59 let na místě 9. a Hana Heiserová mezi ženami na místě 14. Mezi veterány nad 60 let pak Jiří Valjent vybojoval vynikající 3. místo.