Publikace k 30. výročí ŠAKu Chodov

Pro příznivce atletiky a chodovského sportu vydal ŠAK Chodov Publikaci 30 let ŠAKu a 70 let chodovské atletiky. Tuto Publikaci plnou fotografií, textových vzpomínek na zrod, počátky a historické události chodovské atletiky a  tabulek, představili atleti právě zde  na Oblastních přeborech přípravek a při Chodovské tretře. Její prezentace a prodej pak bude pokračovat i při běhu Smolnickým kopcem.

Publikaci převzal při zahájení těchto závodů z rukou předsedy oddílu ŠAK starosta města Chodov Patrik Pizinger a místostarosta města Chodov Mgr. Luděk Soukup .

Publikací spolu s výročními suvenýry k 30letům ŠAKu Chodov převzal i hlavní rozhodčí, dlouholetý trenér ŠAKu Mgr. Rudolf Flaška.

Odměny v podobě suvenýrků k tomuto 30. výročí ŠAKu pak převzali i nejúspěšnější atleti  a atletky ve všech věkových kategorií od nejmladších elévů až po juniory, ženy a muže.

Symbolická cena této publikace plné fotografií na křídovém papíře je 100 Kč. Především sponzorům, kteří vydání této publikace podpořili finančním příspěvkem ( Hnutí Místní HNHRM Chodov, Dinocommerce Chodov, účetní kancelář Karla Matičky a truhlářství Kopecký.) Publikace bude k dostání i v kanceláři DDM Bludiště Chodov.

Za vznik vzpomínkové publikace k výročí ŠAKu děkujeme Mgr. Miloši Volkovi.

Foto ZDE.

Publikace k 30. výročí ŠAKu Chodov