Dne 23. 10. proběhl v Horním Slavkově další přespolní běh – již 31. ročník Slavkovského krosu.

I tady se zúčastnila malá skupina běžců ŠAKu Chodov vedených trenéry Lukášem Kopeckým, Miloslavem Zítkou a Hanou Heiserovou. Mezi minižačkami na trati 200 m si pro 11. místo doběhla Karolínka Ouporová. Na trati 380 m krásným 8. místem překvapila Michaela Kroniková, 20. místo patřilo Veronice Vargové, 21. a 22. místo patřilo Martině Rumlenové a Jolance Horváthové. Nikol Šejnohová pak obsadila 28. místo. Na stejné trati si Adam Bohata doběhl pro 12. místo. V mladších přípravkách dofinišoval Jakub Kopecký na trati 650 m pro nádherné 5. místo, David Bukovský přidal místo 10. Patnáctý doběhl Jan Dudziak. Na stejné trati mezi dívkami byla nejlepší z chodovských Karolína Rumlenová na 20. místě. Klára Strnadová, Petra Rybínová a Linda Ouporová se poskládaly na 22. – 24. místě. Dvacátá šestá proběhla cílem Kateřina Minaříková. Zastoupení jsme měli i v kategorii staršího předžactva, které se muselo poprat s náročnou tratí 930 m dlouhou tratí. Mezi chlapci obsadil Daniel Rymaruk 8. příčku, Anastázie Horváthová a Andrea Pokorná pak doběhly na 13. a 14. místě. Mladší žactvo čekala trasa dlouhá 1500 m. Denis Baraňaski doběhl do cíle na 7. místě. Tereza Hořínková na místě 11. Lenka Rivolová na místě 15. Mezi staršími dívkami si na stejně dlouhé trati doběhla Tereza Krejčová pro 4. místo a Michaela Zaschkeová pro místo 6.

Mezi dospělými si na trati 9 km Robert Košek doběhl v kategorii do 29 let pro 6. místo, Miloslav Zítka pak v kategorii do 59 let proběhl cílem devátý. Hanka Heiserová mezi ženami nad 35 let na místě 6. Na poloviční 4,5 km trati proběhl cílem Martin Horváth v kategorii do 39 na místě třetím.