Oblastní mistrovství mužů a žen, Cheb

V první disciplině , oštěpu si připsala body za 2. místo hostující Mona El- Kayssi,( TriKV) čtvrté místo přidala Simča Jará a do desítky bodovaných vklouzla mezi 20 závodnicemi ještě Jitka Gregorová.

Na 100m trati zvítězila Anna Peřinová, V A finále ji sekundovala skvěle Petra Dundrová 4. místem a jeden bod v B finále vybojovala i Natálie Klauzová. Koule tradičně patří k silným disciplínám chodovaček. Hostující Klára Markofová (TriKV) vybojovala místo druhé, Denisa Stehnová 4., Káťa Vašková 5., Markéta Bauerová 7. a Štěpka Dvořáková 9. místo. Při dlouhodobém zranění nám na dálce chyběla Michaela Zaschkeová a tak tato disciplína skončila bez bodu. Zato na 800m trati si obě hostující závodnice z Triatletu vedly skvěle. Lenka Kůsová doběhla v novém osobním rekordu třetí. Kateřina Albrechtová na místě 4.  Na nejdelší trati 3000 m zcela jednoznačně od prvních metrů běžela Lenka Kůsová pro body za vítězství, Marcela Kantnerová doběhla 9. a Hanka Heiserová v novém osobáku na místě 10. 400 m dlouhá trať přinesla body za 5. místo zásluhou hostující středotraťařky Kateřiny Albrechtové. Chodovské vrhačky excelovaly i v disku. Kateřina Vašková skončila 3. Za ní se seřadily Simona Jará, Denisa Stehnová na 4. a 5. místě a od 7. místa pak v pořadí  Klára Markofová, Mona El-Kayssi a Štěpánka Dvořáková.

V dlouhém sprintu na 200 nenechala na pochybách nikoho 8. z MČR juniorek na 400 m Anna Peřinová, že umí skvěle i poloviční trať a v novém osobáku si doběhla pro vítězství. Body za 5. místo připsala i druhá chodovská sprinterka Petra Dundrová.

Závěrečná štafeta ve složení  Bauerová – Dundrová – Dvořáková a Peřinová připsala body za vítězství a v celkovém součtu chodovské ženy napodobily muže a i ony zvítězily. Těsně za nimi skončila družstva z Ostrova a z Chebu.

Anna Peřinová byla pak 4. nejvíce bodující závodnicí z celého startovního pole žen 26 bodů, Lenka Kůsová pak 6.  (23 bodů) Do desítky se vešla i Kateřina Vašková s 20 získanými body .

Gratulace a poděkování všem, i těm, které v tomto kole na body nedosáhly. Další kolo proběhne v Nýřanech 20. 8. Těšíme se na shledání v podovolenkovém čase!

Kompletní výsledky ZDE. Fotogalerii najdete ZDE.