TROJKrajové mistrovství jednotlivců

I v letošním roce se konalo Mistrovství Karlovarského, Plzeňského a Jihočeského kraje v jižních Čechách. Hostitelským městem byl tentokrát Písek. Změnou k lepšímu bylo to, že dorostenci a dorostenky měli letos svoji kategorii a tak se pod OPEN zahrnulo k mužům a ženám i juniorstvo.

Na Jih Čech zajela jen velmi malá skupinka atletů, ale žlutá trička Chodováků byla vidět. Mistrem všech tří krajů v kategorii mužů se stal oštěpař Dominik Svoboda, který zvítězil v OPEN kategorii výkonem 54,67. K Oštěpu přidal Dominik ještě bronzové medaile za disk a kouli juniorů a čtvrté místo mu patřilo v trojskoku mezi muži.

Na medaile mezi dorostenkami dosáhla i teprve starší žákyně Michaela Zaschkeová, která našla ze tří krajů jedinou přemožitelku ve skoku dalekém a výkonem 503 cm si tak vybojovala stříbro. Šesté místo pak přidala v běhu dorostenek na 100 m př. a 7. místo pak ještě v dorosteneckém trojskoku za osobní rekord 10,09.

Metr od třetího místa zůstal v dorosteneckém oštěpu Jakub Staněk, který si v osobním rekordu 36,74 vybojoval 4. místo v trojkrají.

V disku přidal místo 7. a ve skoku vysokém místo 8. místo.

Šesté místo mezi muži vybojoval středotraťař Fabián Lochsmidt na 800 m trati.

Stejné místo patřilo koulaři Petru Ernstovi, který přidal ještě 10. místo v disku mužů.

Do finále dorostenek v běhu na 100 m se probojovala skvělým osobním rekordem 13,07 Anna Peřinová. Zde skončila po předchozím vyčerpávajícím běhu na 400 m osmá.

Fotografie z mistrovství ZDE.

TROJKrajové mistrovství jednotlivců