Další závod Běžeckého poháru mládeže je za námi! ![]()
V neděli se ve Žluticích konal Žlutický čtvrtmaraton, jehož součástí byly také dětské závody. Na startu nechyběli ani zástupci našeho chodovského oddílu a vedli si skvěle! ![]()
![]()
![]()
V kategorii nejmladších přípravek vybojovala krásné 4. místo Fuchsová Adéla ![]()
![]()
Ve stejné kategorii chlapců doběhl na pěkném 9. místě Klusáček Ondřej ![]()
![]()
Oběma závodníkům děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu a gratulujeme k jejich výkonům! ![]()
![]()
Dalším závodem Běžeckého poháru bude 11. ročník Chodovské vlečky, který se uskuteční 29. 8.
Přihlášky jsou již spuštěny na webu: https://www.behychodov.cz/prihlaska
Těšíme se na další společné sportovní zážitky a držíme palce do dalších závodů! ![]()
![]()
![]()


